notification icon
Θα θέλατε να σας ενημερώνουμε για τα έκτακτα γεγονότα ;

Επίσημα αποτελέσματα - Οι σταυροί, οι έδρες και η νέα σύνθεση του Δημοτικού Συμβουλίου Σπάρτης

slider_image
05-06-2019

Το Πρωτοδικείο Σπάρτης ανακοίνωσε τους σταυρούς Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Σπάρτης

Σύμφωνα με τα αποτελέσματα της καταμέτρησης και την ανακοίνωση από το Πρωτοδικείο Σπάρτης, η νέα σύνθεση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Σπάρτης αποτελείται από τους εξής:

-  Δήμαρχος 
Πέτρος Δούκας

-  Δημοτικοί Σύμβουλοι αλφαβητικά  (41)
ΑΓΑΘΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΓΕΙΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΓΕΙΤΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΥ - ΔΟΓΑΝΤΖΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΛΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΟΥΝΑΣΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΔΕΔΕΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΝΑΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
ΚΑΠΟΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΡΛΑΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΟΥΡΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΡΤΣΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΝΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΟΙΡΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΠΟΥΓΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΠΛΕΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΡΙΣΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΡΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΟΥΚΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Παρακάτω ακολουθούν οι σταυροί που έλαβαν όλοι οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι από όλες τις παρατάξεις:


Παράταξη Πέτρου Δούκα  (Δήμαρχος)

Η παράταξη εκλέγει 12 Δημοτικούς Συμβούλους και τον Δήμαρχο

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών
0421  ΚΑΡΛΑΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  (Σύμβουλος)
0181  ΤΟΥΜΠΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
0177  ΜΗΛΙΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ
0109  ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Εκλογική Περιφέρεια Καρυών
0203  ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά
0608   ΖΑΧΑΡΑΚΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  (Σύμβουλος)
0532   ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
0305   ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
0264   ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
0258   ΒΛΑΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
0063   ΛΥΓΕΡΟΥ ΒΙΚΥ

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος
0159  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
0127  ΜΠΕΜΠΕΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0119  ΚΑΛΑΒΡΥΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας
0309  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0133  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0110  ΜΟΥΤΗ - ΣΚΑΦΙΔΑ ΕΛΕΝΗ
0071  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Σπαρτιατών
1086  ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  (Σύμβουλος)
0783  ΜΟΙΡΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  (Σύμβουλος)
0581  ΔΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  (Σύμβουλος)
0538  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ  (Σύμβουλος)
0475  ΚΑΝΑΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  (Σύμβουλος)
0464  ΚΑΠΟΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (Σύμβουλος)
0461  ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ  (Σύμβουλος)
0453  ΔΕΔΕΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  (Σύμβουλος)
0439  ΤΡΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)
0422  ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ
0384  ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0347  ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0294  ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
0272  ΡΗΓΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
0253  ΔΗΜΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
0224  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
0196  ΑΤΣΑΒΕΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
0180  ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
0160  ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
0159  ΚΑΚΑΛΕΤΡΗ - ΜΑΛΑΒΑΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0133  ΜΑΚΡΗ - ΣΩΤΗΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ
0112  ΔΟΥΡΟΣ ΘΩΜΑΣ
0099  ΜΑΚΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
0080  ΜΑΖΗ ΜΕΤΑΞΙΑ
0079  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
0074  ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
0067  ΚΟΡΙΝΝΗ - ΡΟΥΣΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
0064  ΓΑΛΑΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ
0057  ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
0056  ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΩ
0054  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
0018  ΤΑΡΤΟΥΣ ΚΟΡΝΕΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος
0517  ΜΕΝΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  (Σύμβουλος)
0491  ΡΗΓΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0322  ΚΑΡΚΑΜΠΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0315  ΜΑΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
0249  ΓΑΒΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0212  ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


Παράταξη Σταύρου Αργειτάκου (Σύμβουλος)

Η παράταξη εκλέγει 16 Δημοτικούς Συμβούλους και σε αυτούς συμπεριλαμβάνεται και ο επικεφαλής ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΓΕΙΤΑΚΟΣ με την έδρα να καταγράφεται στην Δημοτική ενότητα  Σπάρτης

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών
439  ΒΛΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  (Σύμβουλος)
331  ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ - ΡΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
308  ΒΥΣΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
225  ΚΟΥΤΣΟΒΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
030  ΠΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Καρυών
111  ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά
993  ΜΠΟΥΓΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  (Σύμβουλος)
863  ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  (Σύμβουλος)
496  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
457  ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
446  ΤΣΟΥΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
404  ΜΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ - ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
344  ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
168  ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος
340  ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ  (Σύμβουλος)
238  ΠΑΠΑΣΤΑΘΗ - ΣΟΦΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
107  ΚΡΙΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας
432  ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Σύμβουλος)
368  ΜΠΑΣΚΟΥΡΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
302  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Σπάρτης
614  ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ  (Σύμβουλος)
562  ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)
529  ΣΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  (Σύμβουλος)
503  ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  (Σύμβουλος)
483  ΚΟΥΡΤΣΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)
435  ΑΡΓΕΙΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (Σύμβουλος)
431  ΠΡΙΣΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)
430  ΤΣΟΥΚΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  (Σύμβουλος)
424  ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗ ΠΑΠΑΣΤΑΘΑΚΗ ΣΤΑΘΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
414  ΚΟΡΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
411  ΣΚΡΕΠΕΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
402  ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
360  ΑΡΝΑΟΥΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
339  ΛΥΜΠΙΩΤΑΚΟΥ - ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
317  ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ - ΜΑΚΡΗ ΒΕΝΕΤΙΑ
315  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ
305  ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
283  ΠΑΥΛΕΡΟΥ - ΔΡΟΓΚΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
264  ΣΜΥΡΝΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
262  ΠΛΑΓΑΚΗ - ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
261  ΣΕΛΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
260  ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
247  ΓΟΜΑΤΟΥ - ΚΑΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
245  ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
241  ΤΣΕΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
235  ΣΟΥΧΛΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
154  ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
153  ΓΑΛΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
132  ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
114  ΣΤΑΥΡΟΠΙΕΡΡΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
100  ΜΠΛΑΘΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
093  ΓΑΒΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
072  ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ - ΛΑΣΚΑΡΗ ΑΝΝΑ
072  ΤΕΡΚΕΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
033  ΡΗΓΑΚΟΥ ΣΤΡΑΤΗΓΩ

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος
596  ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΥ - ΔΟΓΑΝΤΖΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ  (Σύμβουλος)
537  ΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Σύμβουλος)
529  ΚΟΚΚΟΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
511  ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
213  ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
205  ΓΑΒΒΑΡΗ ΑΝΝΑ


Παράταξη Βαγγέλη Βαλιώτη (Σύμβουλος)

Η παράταξη εκλέγει 10 Δημοτικούς Συμβούλους και σε αυτούς συμπεριλαμβάνεται και ο επικεφαλής ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ με την έδρα να καταγράφεται στην Δημοτική ενότητα  Σπάρτης

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών
848  ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  (Σύμβουλος)
113  ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ ΜΑΡΙΑ
070  ΔΕΔΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
062  ΚΑΝΑΡΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
050  ΜΑΚΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Εκλογική Περιφέρεια Καρυών
095  ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (Σύμβουλος)
094  ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά
575  ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (Σύμβουλος)
256  ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
165  ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
145  ΚΟΥΤΣΟΒΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
107  ΛΕΡΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
104  ΤΣΑΜΑΡΔΟΥ - ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
088  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος
275  ΓΡΗΓΟΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  (Σύμβουλος)
236  ΒΟΥΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
164  ΒΕΡΔΗΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας
423  ΚΟΥΡΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Σύμβουλος)
180  ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
104  ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ
068  ΓΙΑΝΝΑΡΗ - ΚΑΛΛΙΓΟΣΦΥΡΗ ΣΟΦΙΑ
040  ΜΠΙΣΤΟΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Εκλογική Περιφέρεια Σπαρτιατών
490  ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  (Σύμβουλος)
446  ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  (Σύμβουλος)
402  ΠΛΕΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  (Σύμβουλος)
316  ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
284  ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
274  ΣΚΡΟΥΜΠΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
266  ΒΑΔΑΚΟΓΛΟΥ -  ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
258  ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
208  ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
208  ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ - ΓΕΡΟΥΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
207  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
189  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
155  ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
145  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
127  ΚΟΥΡΟΥ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
126  ΑΡΒΑΝΙΤΗ - ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
118  ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
111  ΣΑΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
109  ΝΙΚΟΛΕΤΟΥ ΛΕΥΚΗ - ΝΙΚΟΛ
092  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
091  ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
091  ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΝΑΚΟΥ - ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
080  ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
079  ΠΛΑΓΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
076  ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
063  ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΥ - ΝΤΟΥΝΟΥΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
063  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
061  ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ
055  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
052  ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
045  ΛΙΓΚΙΤΣΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ
033  ΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
024  ΛΟΒΙΤΗ - ΥΜΕΡΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
014  ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος
409  ΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Σύμβουλος)
226  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ
223  ΛΙΑΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ
147  ΣΜΥΡΝΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
110  ΞΕΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
109  ΚΟΥΜΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ


Παράταξη Αλέκου Βουνάση (Σύμβουλος)

Η παράταξη εκλέγει 3 Δημοτικούς Συμβούλους και σε αυτούς συμπεριλαμβάνεται και ο επικεφαλής ΑΛΕΚΟΣ ΒΟΥΝΑΣΗΣ με την έδρα να καταγράφεται στην Δημοτική ενότητα  Σπάρτης

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών
045  ΒΟΥΘΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
020  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
013  ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
010  ΔΗΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
        
Εκλογική Περιφέρεια Καρυών
077  ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
041  ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά
153  ΑΓΑΘΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)
100  ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
063  ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
051  ΣΠΑΝΟΥ - ΑΣΠΙΩΤΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
039  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
030  ΑΓΓΕΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
027  ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
023  ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος
053  ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
033  ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
018  ΠΡΙΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας
105  ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  (Σύμβουλος)
051  ΚΑΚΑΦΛΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
044  ΖΙΑΒΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
027  ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
012  ΙΑΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Σπαρτιατών
196  ΒΟΥΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
107  ΒΟΥΛΟΥΜΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
077  ΒΟΥΝΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
060  ΑΡΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
054  ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
049  ΚΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
047  ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
046  ΜΟΙΡΑ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ
039  ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΝΑ
038  ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
037ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
034  ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
034  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
033  ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
032  ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
031  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
030  ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
030  ΠΑΙΝΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
029  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΔΙΑΛΕΙΣΜΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
029  ΡΑΣΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
028  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
028  ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
025  ΚΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
023  ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ
022  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
022  ΣΕΨΑΚΟΥ ΠΟΤΙΤΣΑ
022  ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
019  ΣΙΓΓΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
019  ΡΑΣΣΙΑ ΑΡΕΤΗ
019  ΚΑΤΣΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
018  ΚΟΝΤΑΛΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
015  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
009  ΝΤΑΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
008  ΣΚΑΡΛΙΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος
077  ΛΙΑΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
044  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
043  ΤΑΡΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
042  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
035  ΔΡΟΓΚΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
028  ΡΗΓΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σύμφωνα με τα αποτελέσματα της καταμέτρησης και την ανακοίνωση από το Πρωτοδικείο Σπάρτης, η νέα σύνθεση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Σπάρτης αποτελείται από τους εξής:

-  Δήμαρχος 
Πέτρος Δούκας

-  Δημοτικοί Σύμβουλοι αλφαβητικά  (41)
ΑΓΑΘΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΓΕΙΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΓΕΙΤΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΥ - ΔΟΓΑΝΤΖΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΛΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΟΥΝΑΣΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΔΕΔΕΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΝΑΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
ΚΑΠΟΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΡΛΑΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΟΥΡΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΡΤΣΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΝΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΟΙΡΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΠΟΥΓΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΠΛΕΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΡΙΣΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΡΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΟΥΚΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Παρακάτω ακολουθούν οι σταυροί που έλαβαν όλοι οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι από όλες τις παρατάξεις:


Παράταξη Πέτρου Δούκα  (Δήμαρχος)

Η παράταξη εκλέγει 12 Δημοτικούς Συμβούλους και τον Δήμαρχο

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών
0421  ΚΑΡΛΑΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  (Σύμβουλος)
0181  ΤΟΥΜΠΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
0177  ΜΗΛΙΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ
0109  ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Εκλογική Περιφέρεια Καρυών
0203  ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά
0608   ΖΑΧΑΡΑΚΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  (Σύμβουλος)
0532   ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
0305   ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
0264   ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
0258   ΒΛΑΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
0063   ΛΥΓΕΡΟΥ ΒΙΚΥ

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος
0159  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
0127  ΜΠΕΜΠΕΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0119  ΚΑΛΑΒΡΥΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας
0309  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0133  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0110  ΜΟΥΤΗ - ΣΚΑΦΙΔΑ ΕΛΕΝΗ
0071  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Σπαρτιατών
1086  ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  (Σύμβουλος)
0783  ΜΟΙΡΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  (Σύμβουλος)
0581  ΔΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  (Σύμβουλος)
0538  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ  (Σύμβουλος)
0475  ΚΑΝΑΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  (Σύμβουλος)
0464  ΚΑΠΟΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (Σύμβουλος)
0461  ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ  (Σύμβουλος)
0453  ΔΕΔΕΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  (Σύμβουλος)
0439  ΤΡΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)
0422  ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ
0384  ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0347  ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0294  ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
0272  ΡΗΓΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
0253  ΔΗΜΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
0224  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
0196  ΑΤΣΑΒΕΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
0180  ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
0160  ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
0159  ΚΑΚΑΛΕΤΡΗ - ΜΑΛΑΒΑΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
0133  ΜΑΚΡΗ - ΣΩΤΗΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ
0112  ΔΟΥΡΟΣ ΘΩΜΑΣ
0099  ΜΑΚΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
0080  ΜΑΖΗ ΜΕΤΑΞΙΑ
0079  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
0074  ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
0067  ΚΟΡΙΝΝΗ - ΡΟΥΣΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
0064  ΓΑΛΑΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ
0057  ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
0056  ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΩ
0054  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
0018  ΤΑΡΤΟΥΣ ΚΟΡΝΕΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος
0517  ΜΕΝΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  (Σύμβουλος)
0491  ΡΗΓΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0322  ΚΑΡΚΑΜΠΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0315  ΜΑΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
0249  ΓΑΒΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0212  ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


Παράταξη Σταύρου Αργειτάκου (Σύμβουλος)

Η παράταξη εκλέγει 16 Δημοτικούς Συμβούλους και σε αυτούς συμπεριλαμβάνεται και ο επικεφαλής ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΓΕΙΤΑΚΟΣ με την έδρα να καταγράφεται στην Δημοτική ενότητα  Σπάρτης

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών
439  ΒΛΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  (Σύμβουλος)
331  ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ - ΡΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
308  ΒΥΣΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
225  ΚΟΥΤΣΟΒΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
030  ΠΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Καρυών
111  ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά
993  ΜΠΟΥΓΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  (Σύμβουλος)
863  ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  (Σύμβουλος)
496  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
457  ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
446  ΤΣΟΥΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
404  ΜΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ - ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
344  ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
168  ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος
340  ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ  (Σύμβουλος)
238  ΠΑΠΑΣΤΑΘΗ - ΣΟΦΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
107  ΚΡΙΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας
432  ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Σύμβουλος)
368  ΜΠΑΣΚΟΥΡΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
302  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Σπάρτης
614  ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ  (Σύμβουλος)
562  ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)
529  ΣΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  (Σύμβουλος)
503  ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  (Σύμβουλος)
483  ΚΟΥΡΤΣΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)
435  ΑΡΓΕΙΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (Σύμβουλος)
431  ΠΡΙΣΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)
430  ΤΣΟΥΚΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  (Σύμβουλος)
424  ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗ ΠΑΠΑΣΤΑΘΑΚΗ ΣΤΑΘΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
414  ΚΟΡΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
411  ΣΚΡΕΠΕΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
402  ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
360  ΑΡΝΑΟΥΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
339  ΛΥΜΠΙΩΤΑΚΟΥ - ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
317  ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ - ΜΑΚΡΗ ΒΕΝΕΤΙΑ
315  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ
305  ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
283  ΠΑΥΛΕΡΟΥ - ΔΡΟΓΚΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
264  ΣΜΥΡΝΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
262  ΠΛΑΓΑΚΗ - ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
261  ΣΕΛΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
260  ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
247  ΓΟΜΑΤΟΥ - ΚΑΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
245  ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
241  ΤΣΕΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
235  ΣΟΥΧΛΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
154  ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
153  ΓΑΛΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
132  ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
114  ΣΤΑΥΡΟΠΙΕΡΡΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
100  ΜΠΛΑΘΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
093  ΓΑΒΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
072  ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ - ΛΑΣΚΑΡΗ ΑΝΝΑ
072  ΤΕΡΚΕΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
033  ΡΗΓΑΚΟΥ ΣΤΡΑΤΗΓΩ

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος
596  ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΥ - ΔΟΓΑΝΤΖΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ  (Σύμβουλος)
537  ΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Σύμβουλος)
529  ΚΟΚΚΟΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
511  ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
213  ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
205  ΓΑΒΒΑΡΗ ΑΝΝΑ


Παράταξη Βαγγέλη Βαλιώτη (Σύμβουλος)

Η παράταξη εκλέγει 10 Δημοτικούς Συμβούλους και σε αυτούς συμπεριλαμβάνεται και ο επικεφαλής ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ με την έδρα να καταγράφεται στην Δημοτική ενότητα  Σπάρτης

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών
848  ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  (Σύμβουλος)
113  ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ ΜΑΡΙΑ
070  ΔΕΔΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
062  ΚΑΝΑΡΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
050  ΜΑΚΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Εκλογική Περιφέρεια Καρυών
095  ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (Σύμβουλος)
094  ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά
575  ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (Σύμβουλος)
256  ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
165  ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
145  ΚΟΥΤΣΟΒΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
107  ΛΕΡΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
104  ΤΣΑΜΑΡΔΟΥ - ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
088  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος
275  ΓΡΗΓΟΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  (Σύμβουλος)
236  ΒΟΥΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
164  ΒΕΡΔΗΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας
423  ΚΟΥΡΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Σύμβουλος)
180  ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
104  ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ
068  ΓΙΑΝΝΑΡΗ - ΚΑΛΛΙΓΟΣΦΥΡΗ ΣΟΦΙΑ
040  ΜΠΙΣΤΟΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Εκλογική Περιφέρεια Σπαρτιατών
490  ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  (Σύμβουλος)
446  ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  (Σύμβουλος)
402  ΠΛΕΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  (Σύμβουλος)
316  ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
284  ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
274  ΣΚΡΟΥΜΠΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
266  ΒΑΔΑΚΟΓΛΟΥ -  ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
258  ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
208  ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
208  ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ - ΓΕΡΟΥΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
207  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
189  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
155  ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
145  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
127  ΚΟΥΡΟΥ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
126  ΑΡΒΑΝΙΤΗ - ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
118  ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
111  ΣΑΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
109  ΝΙΚΟΛΕΤΟΥ ΛΕΥΚΗ - ΝΙΚΟΛ
092  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
091  ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
091  ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΝΑΚΟΥ - ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
080  ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
079  ΠΛΑΓΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
076  ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
063  ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΥ - ΝΤΟΥΝΟΥΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
063  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
061  ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ
055  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
052  ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
045  ΛΙΓΚΙΤΣΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ
033  ΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
024  ΛΟΒΙΤΗ - ΥΜΕΡΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
014  ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος
409  ΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Σύμβουλος)
226  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ
223  ΛΙΑΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ
147  ΣΜΥΡΝΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
110  ΞΕΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
109  ΚΟΥΜΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ


Παράταξη Αλέκου Βουνάση (Σύμβουλος)

Η παράταξη εκλέγει 3 Δημοτικούς Συμβούλους και σε αυτούς συμπεριλαμβάνεται και ο επικεφαλής ΑΛΕΚΟΣ ΒΟΥΝΑΣΗΣ με την έδρα να καταγράφεται στην Δημοτική ενότητα  Σπάρτης

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών
045  ΒΟΥΘΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
020  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
013  ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
010  ΔΗΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
        
Εκλογική Περιφέρεια Καρυών
077  ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
041  ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά
153  ΑΓΑΘΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)
100  ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
063  ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
051  ΣΠΑΝΟΥ - ΑΣΠΙΩΤΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
039  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
030  ΑΓΓΕΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
027  ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
023  ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος
053  ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
033  ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
018  ΠΡΙΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας
105  ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  (Σύμβουλος)
051  ΚΑΚΑΦΛΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
044  ΖΙΑΒΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
027  ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
012  ΙΑΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Σπαρτιατών
196  ΒΟΥΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
107  ΒΟΥΛΟΥΜΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
077  ΒΟΥΝΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
060  ΑΡΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
054  ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
049  ΚΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
047  ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
046  ΜΟΙΡΑ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ
039  ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΝΑ
038  ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
037ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
034  ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
034  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
033  ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
032  ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
031  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
030  ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
030  ΠΑΙΝΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
029  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΔΙΑΛΕΙΣΜΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
029  ΡΑΣΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
028  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
028  ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
025  ΚΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
023  ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ
022  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
022  ΣΕΨΑΚΟΥ ΠΟΤΙΤΣΑ
022  ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
019  ΣΙΓΓΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
019  ΡΑΣΣΙΑ ΑΡΕΤΗ
019  ΚΑΤΣΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
018  ΚΟΝΤΑΛΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
015  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
009  ΝΤΑΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
008  ΣΚΑΡΛΙΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος
077  ΛΙΑΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
044  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
043  ΤΑΡΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
042  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
035  ΔΡΟΓΚΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
028  ΡΗΓΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Μοιράσου το άρθρο:

Η APELA προτείνει

image

images Αυτοδιοίκηση
24-06-2020

Στον Μητσοτάκη ο Νίκας

Apela Real Estate

Κτηματομεσιτικό Γραφείο Λακωνίας