Ποδοσφαιρική δράση στα γήπεδα της Λακωνίας - Δείτε το πρόγραμμα
Μοιράσου το άρθρο:
16-11-2018
Α΄ Κατηγορία (5η αγωνιστική)
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Α1΄ Κατηγορία (5η αγωνιστική)
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 18/11/18 15:00
Β΄ Κατηγορία (3η αγωνιστική)
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Κ 16 (4η αγωνιστική)
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 11:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 11:00
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος) (3η αγωνιστική)
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) Κυριακή 18/11/18 13:30
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) Κυριακή 18/11/18 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) Κυριακή 18/11/18 15:00
Διαβάστε ακόμη:
Ταξιδεύει στη Λάρισα η ΑΕ Σπάρτη
Λακωνικό ντέρμπι στη Γ΄ Εθνική!
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Α1΄ Κατηγορία (5η αγωνιστική)
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 18/11/18 15:00
Β΄ Κατηγορία (3η αγωνιστική)
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Κ 16 (4η αγωνιστική)
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 11:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 11:00
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος) (3η αγωνιστική)
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) Κυριακή 18/11/18 13:30
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) Κυριακή 18/11/18 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) Κυριακή 18/11/18 15:00
Διαβάστε ακόμη:
Ταξιδεύει στη Λάρισα η ΑΕ Σπάρτη
Λακωνικό ντέρμπι στη Γ΄ Εθνική!
Α΄ Κατηγορία (5η αγωνιστική)
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Α1΄ Κατηγορία (5η αγωνιστική)
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 18/11/18 15:00
Β΄ Κατηγορία (3η αγωνιστική)
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Κ 16 (4η αγωνιστική)
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 11:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 11:00
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος) (3η αγωνιστική)
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) Κυριακή 18/11/18 13:30
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) Κυριακή 18/11/18 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) Κυριακή 18/11/18 15:00
Διαβάστε ακόμη:
Ταξιδεύει στη Λάρισα η ΑΕ Σπάρτη
Λακωνικό ντέρμπι στη Γ΄ Εθνική!
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Α1΄ Κατηγορία (5η αγωνιστική)
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 18/11/18 15:00
Β΄ Κατηγορία (3η αγωνιστική)
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
Κ 16 (4η αγωνιστική)
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 11:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 11:00
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος) (3η αγωνιστική)
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) Κυριακή 18/11/18 13:30
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) Κυριακή 18/11/18 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) Κυριακή 18/11/18 15:00
Διαβάστε ακόμη:
Ταξιδεύει στη Λάρισα η ΑΕ Σπάρτη
Λακωνικό ντέρμπι στη Γ΄ Εθνική!