Ισοπαλία για την Α.Ε. Πελλάνας - Καστορείου στην Τρίπολη

• Σμίκρυνση
  • Επαναφορά
  • Μεγέθυνση
Μεγέθυνση εικόνας
Ισόπαλη με σκορ 1-1 αναδείχθηκε η Αθλητική Ένωση Πελλάνας  - Καστορείου στην Τρίπολη, όπου την Κυριακή 4 Νοεμβρίου, αντιμετώπισε τον Παναρκαδικό.

Στο 33ο λεπτό ο Ντιατά έδωσε το προβάδισμα στην Ένωση, ενώ οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με τον Λυμπερόπουλο, δύο λεπτά πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου.

Με την ισοπαλία αυτή, η Α.Ε. Πελλάνας - Καστορείου, μετά την ολοκλήρωση έξι αγωνιστικών, βρίσκεται στην 7η θέση του 8ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής με 8 βαθμούς.

Παναρκαδικός: Λίβας, Καναβέτας, Μπινιώρης, Σεντεμέντες, Στρέμπας, Κασάπης, Μουλιάτος, Τσιώλης, Γεωργόπουλος (60 Βίνιεβιτς), Λυμπερόπουλος, Σβίγκος

Α.Ε Πελλάνας Καστορείου: Κραβαρίτης, Γενιτσαρίδης, Κοντογιάννης, Παναγιωτίδης, Λαμπρόπουλος, Αναστασάκος Γιώργος, Ρασσιάς Λεωνίδας, Ζαραφέτας (70 Τζιόλας), Ντιατά (57 Γεωργαντάς), Σικαλόπουλος, Γουόρντεν.

Την επόμενη αγωνιστική η Α.Ε. Πελλάνας - Καστορείου υποδέχεται στο Δημοτικό Στάδιο Σπάρτης την Ένωση Λέρνας.