Κύπελλο Λακωνίας, πράξη τρίτη: Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων!
Μοιράσου το άρθρο:
05-10-2018
Κύπελλο Λακωνίας
3η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ Σάββατο 06/10/18 16:00
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ Σάββατο 06/10/18 16:00
Β΄ όμιλος
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. Σάββατο 06/10/18 16:00
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00
Γ΄ όμιλος
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Κυριακή 07/10/18 16:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
Δ΄ όμιλος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Αναβλήθηκε
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00
Ε΄ όμιλος
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Αναβλήθηκε
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
ΣΤ΄ όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
Ζ΄ όμιλος
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ Σάββατο 06/10/18 16:00
3η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ Σάββατο 06/10/18 16:00
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ Σάββατο 06/10/18 16:00
Β΄ όμιλος
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. Σάββατο 06/10/18 16:00
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00
Γ΄ όμιλος
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Κυριακή 07/10/18 16:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
Δ΄ όμιλος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Αναβλήθηκε
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00
Ε΄ όμιλος
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Αναβλήθηκε
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
ΣΤ΄ όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
Ζ΄ όμιλος
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ Σάββατο 06/10/18 16:00
Κύπελλο Λακωνίας
3η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ Σάββατο 06/10/18 16:00
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ Σάββατο 06/10/18 16:00
Β΄ όμιλος
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. Σάββατο 06/10/18 16:00
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00
Γ΄ όμιλος
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Κυριακή 07/10/18 16:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
Δ΄ όμιλος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Αναβλήθηκε
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00
Ε΄ όμιλος
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Αναβλήθηκε
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
ΣΤ΄ όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
Ζ΄ όμιλος
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ Σάββατο 06/10/18 16:00
3η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ Σάββατο 06/10/18 16:00
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ Σάββατο 06/10/18 16:00
Β΄ όμιλος
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. Σάββατο 06/10/18 16:00
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00
Γ΄ όμιλος
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Κυριακή 07/10/18 16:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
Δ΄ όμιλος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Αναβλήθηκε
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00
Ε΄ όμιλος
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Αναβλήθηκε
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
ΣΤ΄ όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Κυριακή 07/10/18 16:00
Ζ΄ όμιλος
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ Σάββατο 06/10/18 16:00