Οι ομάδες της Λακωνίας και πάλι στη σέντρα - Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων
Μοιράσου το άρθρο:
01-12-2017
Α΄ Κατηγορία (8η αγωνιστική)
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Κυριακή 03/12/17 15:00
Α1΄ Κατηγορία (8η αγωνιστική)
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ Σάββατο 02/12/17 15:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 02/12/17 15:00
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00
Β΄ Κατηγορία (8η αγωνιστική)
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 03/12/17 11:00
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00
Πρωτάθλημα νέων (4η αγωνιστική)
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 02/12/17 11:00
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. Σάββατο 02/12/17 11:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Κυριακή 03/12/17 11:00
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Κυριακή 03/12/17 15:00
Α1΄ Κατηγορία (8η αγωνιστική)
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ Σάββατο 02/12/17 15:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 02/12/17 15:00
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00
Β΄ Κατηγορία (8η αγωνιστική)
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 03/12/17 11:00
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00
Πρωτάθλημα νέων (4η αγωνιστική)
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 02/12/17 11:00
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. Σάββατο 02/12/17 11:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Κυριακή 03/12/17 11:00
Α΄ Κατηγορία (8η αγωνιστική)
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Κυριακή 03/12/17 15:00
Α1΄ Κατηγορία (8η αγωνιστική)
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ Σάββατο 02/12/17 15:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 02/12/17 15:00
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00
Β΄ Κατηγορία (8η αγωνιστική)
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 03/12/17 11:00
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00
Πρωτάθλημα νέων (4η αγωνιστική)
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 02/12/17 11:00
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. Σάββατο 02/12/17 11:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Κυριακή 03/12/17 11:00
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Κυριακή 03/12/17 15:00
Α1΄ Κατηγορία (8η αγωνιστική)
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ Σάββατο 02/12/17 15:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 02/12/17 15:00
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00
Β΄ Κατηγορία (8η αγωνιστική)
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 03/12/17 11:00
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00
Πρωτάθλημα νέων (4η αγωνιστική)
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 02/12/17 11:00
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. Σάββατο 02/12/17 11:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Κυριακή 03/12/17 11:00