Οι λακωνικές ομάδες στη σέντρα - Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων!

09/02/2018

  • Εκτύπωση
  • Σμίκρυνση
  • Επαναφορά
  • Μεγέθυνση
Μεγέθυνση εικόνας
Α΄ Κατηγορία (16η αγωνιστική)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ  Σάββατο  10/02/18  15:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ  Σάββατο   10/02/18  15:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ  Κυριακή  11/02/18  15:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ  Κυριακή  11/02/18  15:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ  Κυριακή  11/02/18  15:00

Α1΄ Κατηγορία (16η αγωνιστική)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ   10/02/18  15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  Σάββατο  10/02/18  15:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ  Σάββατο  10/02/18   15:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ  Κυριακή  11/02/18  15:00
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ  Κυριακή  11/02/18  15:00

Β΄ Κατηγορία (16η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ  Σάββατο  10/02/18  15:00
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ  Κυριακή  11/02/18  11:00
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ   Κυριακή  11/02/18  15:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ  Κυριακή  11/02/18  15:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ  Κυριακή  11/02/18  15:00

Football League (16η αγωνιστική)
Ο.Φ.Η. - ΒΕΡΟΙΑ  Σάββατο  10/02/18  15:00       
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  Σάββατο 10/02/18  15:00       
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ  Κυριακή  11/02/18  15:00       
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ  Κυριακή  11/02/18  15:00       
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  Κυριακή  11/02/18  15:00       
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ   Κυριακή  11/02/18  15:00       
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ  Κυριακή  11/02/18  15:00       
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  Δευτέρα  12/02/18  14:00   

Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος) (7η αγωνιστική)
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  Σάββατο  10/02/18  12:00       
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Ο.Φ.Η.  Σάββατο  10/02/18  12:30       
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ  Σάββατο  10/02/18  13:15

Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος) (15η αγωνιστική)
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ  Κυριακή  11/02/18  15:00       
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ  Κυριακή  11/02/18  15:00       
Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ  Κυριακή  11/02/18  15:00       
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 - Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ  Κυριακή  11/02/18  15:00       
ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  Κυριακή  11/02/18  15:00       
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ   Κυριακή  11/02/18  15:00

Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος) (6η αγωνιστική)   
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)  Κυριακή  11/02/18  13:30   

Πρωτάθλημα νέων (8η αγωνιστική)
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.  Σάββατο  10/02/18  11:00
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ  Σάββατο  10/02/18  11:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ  Σάββατο  10/02/18  11:00

Δείτεπερισσότερα