Ποδοσφαιρική δράση στα γήπεδα της Λακωνίας - Δείτε το πρόγραμμα
Μοιράσου το άρθρο:
08-12-2017
Α΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική)
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α1΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00
Β΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ Σάββατο 09/12/17 15:00
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00
Πρωτάθλημα παίδων (6η αγωνιστική)
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 11:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Κυριακή 10/12/17 11:00
Επίσης, την Κυριακή 10/12, στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής της Football League η ΑΕ Σπάρτη θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Κισσαμικό, στο πρωτάθλημα της Γ΄ κατηγορίας ο Αστέρας Βλαχιώτη θα υποδεχθεί τον Αστέρα Αμαλιάδας (δείτε εδώ σχετικό θέμα), ενώ στη Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών ο Πανγυθεατικός θα παίξει εκτός έδρας με τον Α.Ο. Πλατανίτι.
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α1΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00
Β΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ Σάββατο 09/12/17 15:00
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00
Πρωτάθλημα παίδων (6η αγωνιστική)
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 11:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Κυριακή 10/12/17 11:00
Επίσης, την Κυριακή 10/12, στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής της Football League η ΑΕ Σπάρτη θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Κισσαμικό, στο πρωτάθλημα της Γ΄ κατηγορίας ο Αστέρας Βλαχιώτη θα υποδεχθεί τον Αστέρα Αμαλιάδας (δείτε εδώ σχετικό θέμα), ενώ στη Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών ο Πανγυθεατικός θα παίξει εκτός έδρας με τον Α.Ο. Πλατανίτι.
Α΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική)
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α1΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00
Β΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ Σάββατο 09/12/17 15:00
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00
Πρωτάθλημα παίδων (6η αγωνιστική)
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 11:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Κυριακή 10/12/17 11:00
Επίσης, την Κυριακή 10/12, στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής της Football League η ΑΕ Σπάρτη θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Κισσαμικό, στο πρωτάθλημα της Γ΄ κατηγορίας ο Αστέρας Βλαχιώτη θα υποδεχθεί τον Αστέρα Αμαλιάδας (δείτε εδώ σχετικό θέμα), ενώ στη Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών ο Πανγυθεατικός θα παίξει εκτός έδρας με τον Α.Ο. Πλατανίτι.
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α1΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00
Β΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ Σάββατο 09/12/17 15:00
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00
Πρωτάθλημα παίδων (6η αγωνιστική)
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 11:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Κυριακή 10/12/17 11:00
Επίσης, την Κυριακή 10/12, στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής της Football League η ΑΕ Σπάρτη θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Κισσαμικό, στο πρωτάθλημα της Γ΄ κατηγορίας ο Αστέρας Βλαχιώτη θα υποδεχθεί τον Αστέρα Αμαλιάδας (δείτε εδώ σχετικό θέμα), ενώ στη Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών ο Πανγυθεατικός θα παίξει εκτός έδρας με τον Α.Ο. Πλατανίτι.