notification icon
Θα θέλατε να σας ενημερώνουμε για τα έκτακτα γεγονότα ;

Ήττα στη Βέροια για την ΑΕ Σπάρτη - Παρελθόν από την ομάδα ο Παναγιώτης Τζαναβάρας

slider_image

Μοιράσου το άρθρο:

04-12-2017

Την ήττα με 1-0 γνώρισε η ΑΕ Σπάρτη στη Βέροια, στον σαββατιάτικο αγώνα που άνοιξε την αυλαία της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Football League.

Σε έναν όχι και τόσο καλό αγωνιστικό χώρο, οι δύο ομάδες δεν κατάφεραν να δημιουργήσουν αξιόλογες φάσεις μπροστά από τα καρέ των δύο τερματοφυλάκων, με εξαίρεση το δοκάρι της λακωνικής ομάδας στο 38ο λεπτό μετά από σέντρα σουτ του Μπαρέττα και το γκολ του Ρούνει στο 76 που χάρισε τη νίκη στη Βέροια (δείτε παρακάτω σχετικό βίντεο).