Δείτε τους επιτυχόντες του Φροντιστηρίου Γάββαρη - Οι εγγραφές ξεκίνησαν!

29/08/2017

  • Εκτύπωση
  • Σμίκρυνση
  • Επαναφορά
  • Μεγέθυνση
Μεγέθυνση εικόνας
Το θεωρητικό Φροντιστήριο Γάββαρη, εύχεται καλές σπουδές και καλή σταδιοδρομία στους επιτυχόντες μαθητές του και ευχαριστεί τους γονείς για την εμπιστοσύνη τους.


Οι επιτυχόντες μας:


ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  ΣΧΟΛΗ
1. Αθανασάκος Παναγιώτης Ιστορίας και Αρχαιολογίας Αθήνα
2. Βέργαδος Χρήστος Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνη
3. Γκίκας Λάμπρος Αστυφυλάκων
4. Καλογεράκου Βασιλική Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Αθήνα
5. Κανελλάκος Γεώργιος Σχολή Μηχανικών ΑΕΝ
6. Καρρά Σταματίνα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Θεσσαλονίκης
7. Κόλλιας Κωνσταντίνος Φυσικής Πάτρα
8. Κολοβού Κωνσταντίνα Ιστορίας και Φιλοσοφίας  της Επιστήμης Αθήνα
9. Κόντου Δήμητρα Ιστορίας και Αρχαιολογίας Ιωαννίνων
10. Κουρμπέλας Δημήτρης Μαθηματικών Σάμος
11. Κρητικού Σταυρούλα Διαχείρησης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων Πάτρα
12. Λεβιδίωτη Ελένη Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής Λήμνος    
13. Λιναρδάκης Νικόλαος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Αθήνα   
14. Λυμπεράκου Δήμητρα Φιλολογίας Καλαμάτα   
15. Μητσοπούλου Βασιλική Πολιτικών Μηχανικών Πάτρα    
16. Μπελεγρής Γεώργιος Χημείας Ηράκλειο
17. Νικόλαρος Κωνσταντίνος Τουριστικών Σπουδών Πειραιάς
18. Παναγάκη Νικολέττα  Επιστήμης των Υλικών Πάτρα
19. Παναγιωτάκου Γεωργία Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Ιωάννα    
20. Παναγιωτόπουλος Γεώργιος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Τρίκαλα
21. Πάντος Άγγελος Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Αθήνα
22. Παυλάκος Δημήτρης Ποιμαντικής και Κοινωνικής Θεολογίας Θεσσαλονίκη   
23. Πράσινος Παντελής Ιστορίας Αρχαιολογίας & Διαχείρησης  Πολιτισμικών Αγαθών Καλαμάτα
24. Ρουμπά Ειρήνη Πολιτικής Επιστήμης και Ιστορίας Παντείου   
25. Σερβές Γεώργιος -Νείλος Διοίκησης Επιχειρήσεων Παν. Πατρών   
26. Σπυριδάκου Χαραλαμπία Βαλκανικών Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών Θεσσαλονίκη
27. Αλεξοπούλου Ιωάννα Τεχνολογίας Τροφίμων Αργοστόλι
28. Γιαννάκα Άννα Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Αργοστόλι
29. Θεοφιλάκος Θανάσης Μηχανικών Πληροφορικής Λαμία
30. Καρκαμπάση Αθηνά Νοσηλευτικής Πάτρα   
31. Κοντογεωργάκος Κυριάκος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Καλαμάτα
32. Κουτσοβασίλης Μιχάλης Μηχανικών Αυτοματισμού Χαλκίδα
33. Νικολοπούλου Νίκη Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Αργοστόλι
34. Οικονόμου Χριστίνα Οπτικής και Οπτομετρίας Αίγιο   
35. Παιάι Αντριάν Τεχνολόγων Γεωπόνων Καλαμάτα
36. Παυλούνη Αναστασία Διατροφής και Διαιτολογίας Σητεία
37. Πρασίνου Αιμιλία Μαιευτικής Πτολεμαϊδα
38. Σταυροπούλου Βασιλική Τεχνολογίας Ήχου και Μουσικών Οργάνων Ληξούρι
39. Τούμπλης Βασίλης Διοίκησης Επιχειρήσεων Μεσολόγγι   

Περίοδος εγγραφών
• 29 Αυγούστου - 15 Σεπτεμβρίου
• Ώρες 10:30 - 13:30 και 18:30 - 20:30

Έναρξη μαθημάτων: 5 Σεπτεμβρίου

Καλή σχολική χρονιά!!!


ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΒΒΑΡΗ

Λυκούργου 91 Σπάρτη

Τηλ.: 2731020910

Δείτε επίσης
loading...

Δείτεπερισσότερα